Напишіть artisan-команду для очищення кешу фреймворку. Напишіть цикл for так, щоб аргумент циклу змінювався в геометричній прогресії. Створити API для розміщення постів у Facebook та Google. Є масив Integer, напишіть можливі способи, як збільшити кожен елемент на одиницю (+1). Напишіть функцію, яка визначає, чи слово є паліндромом. Розкажіть про обробку помилок і винятки (try catch, finaly і throw).

Що має знати Senior PHP Developer

До ІТ-Академії я працював завскладом, а до того змінив ще декілька місць роботи. Шукав себе, і дуже вчасно знайомі порадили звернути увагу на ІТ. Навчався півроку в ШАГ, але дізнався про ІТ-Академію і вирішив продовжити навчання тут. Викладачі подають матеріал цікаво і доступно.

PHP: основи програмування

Знання Rspec (дуже бажано), Minitests, вміння налаштувати систему деплоя. У разі цитування обов’язкове пряме посилання на відповідні матеріали. Розміщення на платформах та подальша технічна підтримка. Пройти тест Результати тесту будуть прив’язані до email, який ви вкажете наприкінці тесту. Щоб допомогти вам з вибором напрямку, ми склали спеціальний профорієнтаційний тест.

  • Але для росіян це предмет гордості не менше, ніж для українців PetCube, що зареєстрований в Каліфорнії.
  • Аж до того, які предмети вам краще давалися, коли ви навчалися у школі.
  • Це школа для дорослих (не по віку, а по розуму) людей.
  • Тому при навчанні раджу постійно робити всі завдання які задають додому, спочатку легкі а згодом все важчі, так як графік навчання дуже інтенсивний.
  • Особлива подяка Олександру Панченко, який терпів усі наші “запитання” і не лише, а запитань має бути завжди багато.

Особисто для мене Вінницька ІТ-Академія відіграла переломну роль в моїй кар’єрі, як програміста. Я познайомився з чудовими людьми і ще кращими програмістами. ІТ-Академія забезпечує чудовими викладачами-практиками, які охоче діляться своїм досвідом. Вони відкриті до спілкування і готові допомогти дуже часто і в позанавчальні години. Комфортні аудиторії та завжди привітний менеджерський склад ІТ-Академії. Сам процес навчання в мене проходив досить рівно, заняття корисні та цікаві.

Шлях становлення Java Developer

Хоча російський сервер Nginx в Україні вказують частіше, перевага більш старої технології Apache в Каліфорнії вказує на те, що є сенс її вчити. До вступу в ІТ-Академію займався підприємницькою діяльністю. Відповідати перед замовником за реалізацію рішення.

Але головне – у нього є можливість своїми силами реалізувати авторські ідеї, впроваджувати нові рішення і розвиватися практично в будь-якому напрямку. А це часом куди важливіше, ніж висока зарплата і кар’єрні перспективи. Знання та навички, які ви отримаєте в ході навчання, дійсно дозволять вам стати junior-розробником і навіть вести нескладні проекти самостійно.

Буде важко, програмування буде забирати багато часу, тому тобі варто задуматись, де ти братимеш цей час, від чого доведеться відмовитись. Буде морально важко, на тебе будуть тиснути дедлайни, задачі, кількість інформації, відсутність часу, відсутність підтримки близьких, розчарування одногрупників (необхідне підкреслити). Важливо в ці моменти не здаватись, йти до кінця і розуміти для чого ти це робиш. Під час навчання сподобалось працювати із менторами. Завдяки роботі на реальних проектах не відчував проблем коли прийшов на роботу. Адже іноді потрапляють погано написані проекти, і ти не відчуваєш розгубленості – ти чітко знаєш, що робити.

Я зараз працюю програмістом в компанії Aura, куди я пройшла співбесіду по рекомендації ІТ-Академії. Кидаю лайф-хак, як приймати важливі рішення. Спочатку ми вивчали програмування на мові С, яке дало базові знання для вивчення в подальшому інших мов.

Александр Скакунов, Senior Software Engineer в Perfectial

А для великого інтернет-магазину потрібно вміти працювати з такими технологіями, як Docker, Kubernetes, а також з високими навантаженнями, знати системи моніторингу. Світ програмування настільки обʼємний, що знання тільки фундаментальної теорії, на жаль, недостатньо. Також потрібно знати один з фреймворків, який використовується на проєкті. https://wizardsdev.com/ Їх є багато, тому універсальної поради не має, крім однієї – варто завжди читати офіційну документацію. Такі популярні напрямки як Angular, React, Vue та інші вже мають всю потрібну документацію на своїх офіційних сайтах, але звісно, додаткові курси та джерела не завадять. Для мене важлива комунікація і мікроклімат в колективі.

Саме тому немає сенсу читати про всі технології одразу та хапатися за голову від тон інформації. Починайте з найлегшого, YouTube та онлайн курси вам в допомогу! А просунуті технології увійдуть у ваш арсенал знань та вмінь лише згодом і органічно. Але не варто бути занадто самонадіяним, іноді дуже прості на перший погляд речі можуть виявитись дуже складними, якщо в них заглибитися. Щоб писати якісні застосунки, потрібно добре розібратись з основними концепціями в цій мові і тільки після цього варто переходити до фреймворків. Задача Junior розробника виховати в собі культуру Software Engineer і не стати заручником одного або двох фреймворків.

В зв`язку з карантином ми переходимо в online-формат навчання. Володіння англійською мовою (читання технічної документації). Передрук матеріалів dev.ua можливий лише за письмової згоди редакції. Оплата провадиться через виставлення інвойсу на E-mail через сервіси LiqPay та Fondy.

Пари англійської були наполовину ігрові , через що англійська сприймалась і засвоювалась легко. Вищу математику з математикою «пробігли» дуже швидко, але повторити встигли дуже багато всього. Перших два місяці вивчали тільки С (сі), що на мою думку, заклало хорошу базу для подальшого вивчення програмування.

Тож, рекомендую зосередитися на цих двох моментах та підтягнути свої скіли. Крім написання коду, все частіше доводиться приділяти час менторінгу на проєкті або в цілому в компанії. Людина з Senior та вище рівнем може проводити інтервʼю не тільки на проєкті, але і в цілому в компанії. Саме для цього в Intellias існує такий напрямок як Center Of Excellence, який залучає розробників до проведення інтервʼю та асесменту.

Backend Developer (CAD software)

Для Symfony в Україні часто конкретизують версію, і видно, що найпопулярнішою є Symfony 3. Потім перейшов з Android на iOS (мова Swift) і після першого кварталу роботи паралельно підтримував і розробляв проект на двох мобільних платформах. Олег Новосад, Senior Mobile Software Engineer у SoftServe, засновник та CEO у власному стартапі, викладачкурсу Javaв IT STEP Academy, відповів на 5 головних питань про Java. Робота з реальними проектами в другому півріччі навчання, хороший викладацький склад, можливість підтягнути англійську мову. Роботу я знайшов за декілька тижнів до завершення навчання.

Що має знати Senior PHP Developer

Саме ризикнути тому, що в інтернеті наткнувся і на негативні відгуки. Але вже через 1.5 місяці я зрозумів, що зробив правильний вибір. Потрапив я в IT Академію випадково – підказали друзі. Перших пару місяців досить складно сприймати великий обсяг інформації.

Senior Java Engineer | Retail promotion platform

Тобто почав працювати програмістом уже через 8 місяців після початку навчання (не враховуючи місяць канікул). Щоб отримати роботу, прийшлось пройти не мало співбесід, після яких приходить розуміння, що ще багато чого треба підтягнути, набратися досвіду та впевненості. Зараз працюю з чудовим колективом, в затишному офісі і ловлю себе на думці, що прокинувшись зранку, я дійсно розумію, що займаюсь тим, що подобається. Англійська, ні, АНГЛІЙСЬКА (вона тут шикарна. Просто робіть всі завдання, якщо по розробці не дотягуєте – англійська вас врятує. Хто не чув – так, є така мова програмування)) І ще було трішки php. І навіть іноді посміхаюсь) Звісно, це все жарти.

ІТ-професії на сучасному ринку праці: затребуваність, основні вимоги до кандидатів та заробітна плата

Ще одним великим плюсом у навчанні була практика, де на реальних проектах у студентів є можливість спробувати свої знання на ділі. І у реальній команді відчути кожен етап роботи. Довго міркував над тим, що ж написати і з чого почати, адже були як позитивні моменти так і не дуже… Бекенд відповідає за роботу з базою даних, аутентифікацію користувачів, логіку роботи програми і т. Fullstack розробників в сучасних компаніях стає дедалі більше. Frontend і backend, Розбирається в стеці технологій, серверах, ОС, базах даних і PaaS (середовище розробки і розгортання додатків в хмарі).

Наша команда з пошуку талантів зв’яжеться з вами найближчим часом. Також, щоб почати працювати за фахом, можна закінчити курси «Програміст PHP». Краще зосередитись на тому, що ти уже знаєш (а знаю я не так уже і мало), ніж намагатися освоїти щось кардинально нове лише тому, що це питають на співбесідах. У мене час від часу з’являються подібні думки. LinkedInGitHubFacebookУвійти за поштою або через твіттер.

На сайтах прочитала в відгуках що можна на пари не приходити. Це школа для дорослих (не по віку, а по розуму) людей. Ти сам повинен розуміти для чого тобі це навчання. Якщо ти вакансія PHP Back-End Engineer платиш великі гроші, притому не хочеш ходити і потім претендуєш на якусь роботу, то подумай з якими знаннями ти будеш її шукати і який роботодавець захоче такого працівника?

Запитання

Зберігання інформації та робота з БД – невід’ємна частина завдань фулстек-розробника. Він повинен розуміти принципи реляційної моделі даних, SQL, вміти підключати БД до мов бекенд і масштабувати бази даних. Не варто лякатися усього переліку навичок і знань фронтендщика, адже не обов’язково на проекті будуть використовуватися вони всі, на різних проектах використовуються різні комбінації технологій. Фронтендер завжди може знайти проект, виходячи з наявних вмінь, але головною особливістю фронтенд-розробки і програмування в цілому є якраз постійне навчання, і поповнення багажу знань і скіллів. Престижність й затребуваність ІТ-фахівців на ринку праці беззаперечна. Проте не варто обирати дану професію тільки через популярність й високий дохід.

Це середня оцінка, яка, звичайно, залежатиме від вашого бекграунду, здібностей, обраного шляху опанування професії. На цьому етапі вивчається синтаксис Java, типи даних та базові функції. Тут же закладаються поняття про об’єктно-орієнтовне програмування, пакети та класи, структура даних та робота з файловою частиною.